R.I.P Вейпінг 01.01.2021?


  • 11 декабря 2020 12:44:12
  • Отзывов: 0
  • Просмотров: 613
  • 0

Друзі, хочемо вам повідомити неприємну новину, якщо ви ще не знаєте)

Справа в тому, що 16 січня 2020р. Верховна рада прийняла закон про ліцензування рідин для електронних цигарок. На протязі року було внесено та відмінено дуже багато правок та доповнень до закону.

Важливе, що стосується нас з вами:
- Не логічний розмір акцизу "Запроваджується акцизний податок на рідини для електронних сигарет у розмірі 3 тис. грн за 1 літр";
Наприклад: за рідину 60 мл. Ви будете доплачувати акцизний збір у розмірі 180 грн., а за 100 мл. -300грн..
- Визначення поняття рідини "рідини, що використовуються в електронних сигаретах - рідкі суміші хімічних речовин, що містять, або не містять нікотин та використовуються для створення пари в електронних сигаретах, та містяться, зокрема в картриджах, заправних контейнерах чи інших ємностях";
- Обмеження об’єму та кількості нікотину "рідини, що використовуються в електронних сигаретах, вводяться в обіг тільки у спеціальних заправних контейнерах, об'єм яких не перевищує 10 мл, в одноразових електронних сигаретах або одноразових картриджах, які мають обсяг не більше 2 мл; вміст нікотину у рідинах, що використовуються в електронних сигаретах, не перевищує 20 мг/мл".

 Річ у тому, що зазвичай ліцензування нового товару відбувається з відтермінуванням, для того щоб магазини мали змогу реалізувати вже закуплений товар, а виробники мали час налагодити виробництво згідно з чинним законодавством, тим самим робота галузі не зупиняється.

Але, нажаль, останні правки, які були прийняті членами комітету з питань фінансів, повністю вбивають цю галузь. Відтермінування на реалізацію залишків було ВИДАЛЕНО з законопроекту. Тому весь товар, який було випущено без акцизних марок, з першого числа 2021 року буде поза законом.

Також ложку дьогтю додали і податківці. Згідно закону виробники мають отримати ліцензію на виробництво, та попередньо замовити акцизні марки, які друкуються ПРОТЯГОМ 2 МІСЯЦІВ, але дизайн марок було затверджено тільки в кінці листопада 2020 року, а ліцензію отримати можливо тільки з 01.01.2021.

Помилка у законі чи навмисно створений парадокс? До березня 2021 року виробники не мають можливості узаконити виробництво, а з 1 січня 2021 контролюючі органи  будуть накладати штрафи за продаж та виробництво рідин без акцизних марок.

Тому, йдучи законним шляхом, виробник матиме змогу отримати ліцензію на виробництво тільки після нового року, а вже потім замовити і отримати акцизні марки в березні 2021 р. та почати виробництво/імпорт рідин. В кращому випадку "Законна рідина" з’явиться на полицях магазину десь в середині березня.

 Виходячи з ситуації що склалася, ми йдемо на зустріч нашим клієнтам та значно знижуємо ціни на готову продукцію, щоб ви мали змогу поповнити свої запаси рідини на цей період.

Що ми не побачимо на полицях магазинів з наступного року або побачимо за космічною ціною:
- Готова рідина для випарювання українських виробників;
- Імпортована, готова рідина виробників з інших країн;
- Готові бази (Пропілен + Гліцерин) з нікотином та без його вмісту.

Як буде виглядати продаж рідин з БЕРЕЗНЯ наступного року в Україні?
-  Десь так само, як у Європі. Покупець буде мати змогу обирати, купити йому готову до споживання продукцію з акцизною маркою, чи купити окремо всі інгредієнти для створення її вдома чи у самому магазині.

Наприклад. Раніше ви купували вашу улюблену, готову до використання рідину у закритій тарі. Тепер ви знайдете таку ж саму пляшечку тільки з міксом ароматизаторів в ній. Буде можливість докупити гліцерин і пропіленгліколь для того щоб додати ці інгредієнти в тару і насолоджуватись повною мірою вашим улюбленим смаком. Також ви зможете додати нікотин, кількість якого залежить від ваших смаків.

Слідкуйте за новинами на нашому сайті чи у нашій електронній розсилці.

З повагою і турботою до вас, Ваш Electro-Tobacco!


Батарея
Зарядка 1111
 
Оставить отзыв  ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.